Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків 2015 р.

18.10.2015
Комментировать
До уваги медичних працівників та пацієнтів!16-22 листопада 2015 р. проходитиме Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків "Антибіотики: використовуйте обережно!"

Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків спрямована на підвищення обізнаності про проблему стійкості до антибіотиків і на пропаганду їх правильного використання серед громадськості, медпрацівників та політиків для того, щоб зупинити поширення цього явища.

Глобальний план дій у відповідь на зростаючу проблему стійкості до антибіотиків та інших протимікробних препаратів був схвалений на 68-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в травні 2015 року. Однією з основних цілей плану є покращення обізнаності та розуміння проблеми стійкості до антибіотиків за допомогою ефективної передачі інформації, санітарної освіти та спеціальної підготовки.

Тема кампанії "Антибіотики: використовуйте обережно!" відображає загальну ідею, яка полягає в тому, що антибіотики є цінним ресурсом, який необхідно зберегти. Вони повинні використовуватися для лікування бактеріальних інфекцій тільки у разі їх призначення дипломованими фахівцями охорони здоров'я. Ні в якому разі не можна передавати антибіотики іншим людям або зберігати їх на майбутнє, не довівши до кінця курс лікування.

ВООЗ настійно рекомендує всім державам-членам і партнерам в галузі охорони здоров'я приєднатися до цієї кампанії і сприяти підвищенню обізнаності щодо цієї проблеми. Для підтримки місцевих кампаній будуть доступні численні ресурси, включаючи інформаційні бюлетені, інфографіку, плакати та мультимедійні матеріали.

За додатковою інформацією звертайтеся: chapmans@who.int

Також радимо ознайомитися із аналітичними та публіцистичними матеріалами "Устойчивость к антибиотикам — серьезная угроза общественному здравоохранению" та "Устойчивость к противомикробным препаратам"

За матеріалами Всесвітньої організації охорони здоров'я

Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (2678) 18.10.2015 Теги: Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків, антибіотикорезистентність
Добавить коментарий


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України