Медико-правовой портал 103-law.org.ua
проект компании МедАдвокат

Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України

22.08.2016
Комментировать

22 серпня 2016 року в 13.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" організатори благодійної акції розкажуть про проведення безкоштовної комплексної діагностики зору і лікування захворювання очей - катаракти - в мережі клінік «Новий зір» за технічної підтримки Гуманітарної громадської організації «Каспійський благодійний Проект» (Азербайджан).

Учасники: Пархоменко Георгій - головний лікар Медичного центру ТОВ «ОК «Новий зір»; Прощенко Оксана - помічник народного депутата України Богомолець О.В., куратор соціальних проектів Громадянської платформи "Люди допомагають людям"; Развадовський Віктор - народний депутат України; Андрієвський Дмитро - народний депутат України фракції "Блок Петра Порошенко"; Юлія Лобан - депутат Київської міської ради від Об'єднання «Самопоміч»; Теймуров Тофік - виконавчий директор Гуманітарної громадської організації «Каспійський Благодійний Проект» (Азербайджан); лікарі технічної підтримки благодійної акції - Джаруллазаде Імран Чингіз огли (Азербайджан) і Джон Вільям Уілкінс (Канада); Постол Володимир, боєць 72-ї бригади разведроти, учасник благодійного проекту.

Довідка:

З 1 по 26 серпня 2016 року в Україні триває безпрецедентна благодійна акція. Завдяки Громадської платформи "Люди допомагають людям", мережі клінік "Новий зір", за технічної підтримки Гуманітарної громадської організації «Каспійський Благодійний Проект» (Азербайджан) та за сприяння народного депутата Ольги Богомолець для десятків пацієнтів з усієї України будуть проведені безкоштовні хірургічні втручання з лікування катаракти. На сьогодні вже проведено діагностику понад 100 громадянам України, з яких 55-ти буде проведено безкоштовне оперативне лікування катаракти.

Повернення зору воїнам АТО, учасникам Революції Гідності, членам їх сімей, а також малозабезпеченим громадянам України буде проводитися на базі Київської клініки «Новий зір» за технічної підтримки провідних зарубіжних лікарів-офтальмохірургів.

Богомолець О.В.: "Наші хлопці свідомо віддавали своє життя і здоров'я за те, щоб над нами було мирне небо. Допомогти ветерану АТО або членам сім'ї загиблого героя мати можливість бачити це небо на власні очі це найменше, що може зробити суспільство для своїх захисників. Результатом діяльності таких громадських рухів як ЛДЛ і таких представників соціально відповідального бізнесу як Медичний центр «Новий зір» є реальна допомога нашим хлопцям на передовій і слугують прикладом служіння народові для представників влади різного рівня".


Пархоменко Г.Я.: "Медичний центр "Новий зір" з перших днів революції Гідності брав активну участь в лікуванні постраждалих під час подій на Майдані, і продовжує надавати безкоштовну висококваліфіковану медичну допомогу воїнам АТО. Війна позбавляє наших хлопців життєво важливих органів, робить з них калік фізичних і духовних. Відновити зір після ряду отриманих травм або в результаті захворювань очей, що виникли, - в нашій клініці і з нашими висококваліфікованими лікарями-офтальмохірургами це реальність.
В рамках даного благодійного проекту ми також безкоштовно прооперуємо громадян України, для яких витрати на проведення такої операції є непосильними".Теймуров Т.Ф.: "У світовій практиці благодійна медична допомога є досить поширеним явищем. Кращі хірурги вважають своїм людським обов'язком допомагати тим, хто потребує такої допомоги, але, найчастіше, не може її оплатити.
Наша організація об'єднала лікарів ряду країн і вже 16 років бере участь в подібних благодійних проектах.
В Україні проект реалізується вперше. Я вдячний моєму колезі Георгію Пархоменко за те, що він підтримав нашу ініціативу і організував безкоштовну діагностику понад сто осіб і проведення оперативного лікування близько шістдесяти чоловік ресурсами Клініки «Новий зір".


 Андрієвський Д.Й.: "
Сьогодні багато наших громадян, на жаль, не можуть собі дозволити дороге лікування та операції. У мою громадську приймальню часто звертаються люди саме з проханням допомогти отримати лікування. Ми вже багато років надаємо жителям Солом'янського району Києва адресну матеріальну допомогу на лікування, проведення операцій, забезпечення медикаментами. Приємно, що сьогодні до такої соціальної роботи приєднався провідний Медичний центр «Новий зір». Соціальна відповідальність бізнесу, особливо в сфері медицини, - це поширена практика в високорозвинених європейських та інших країнах світу. Важливо, що у нас теж є такі партнери, які беруть участь у вирішення соціально гострих проблем і допомагають людям. Позиція керівництва Медичного центру «Новий зір», офтальмологів, іноземних партнерів клініки, які з особливою увагою ставляться до учасників революції Гідності, нашим героям-учасникам АТО, сім'ям загиблих, а також малозабезпеченим громадянам - заслуговує на величезну повагу і є гідним прикладом для інших клінік
"

Прощенко О.С.
«Громадянська платформа "Люди допомагають людям" - це команда однодумців-волонтерів, яких зуміла об'єднати навколо спільної мети громадський і державний діяч Ольга Богомолець. З перших місяців війни ми взялися за опіку вразливої категорії - сімей загиблих героїв. Сім’ї, що втратили годувальника, регулярно отримують не лише матеріальну допомогу, але й задіюються у численних соціальних та гуманітарних проектах. Проект щодо відновлення зору для ветеранів та членів родин загиблих це лише частина комплексної програми спрямованої на соціальну адаптацію воїнів та їхніх родин».

Постол В.: «Я вдячний своєму другові, який знайшов цю благодійну акцію і привів мене в клініку «Новий зір» на діагностику, тому що для мене з'явився реальний шанс вилікуватися. Дякую всім організаторам акції за це».


Місце проведення: м.Київ, вул. Рейтарська, 8 / 5А

Акредитація журналістів за тел. (097) 317 5311

Додаткова інформація про захід по тел. (067) 240 0472 (контактна особа - Юлія Євушко)
Автор: Елена Беденко-Зваридчук Просмотров (6366) 18.08.2016 Теги: Новий зір, безкоштовне лікування катаракти, бійці АТО, малозабезпечені громадяни
Добавить коментарий
Коментарии (1)

  Вадим Петров  16.05.2017
50% населения малообеспеченные.


Актуально


24.10.2016
Соціальний пакет для київського медика у 2017 році

13.10.2016
Особливості правового регулювання репродуктивної медицини та сурогатного материнства. Чи потрібні зміни?

22.08.2016
Новий зір отримають воїни АТО, учасники революції Гідності, члени їх сімей, а також малозабезпечені громадяни України